Ubezpieczenie oc tylko z dodatkowym pakietem?

ubezpieczenie oc tylko z dodatkowym pakietem?

21 Maj 2012, 22:07

Witam. Rok temu ubezpieczyłem auto w PTU poprzez agencję ubezpieczeniową, oc + assistance i ubezp. szyb, koleś mówił ze nie można samego OC bez pakietów.
Chce przedłużyc ubezpieczenie na kolejny rok, byłem w agencji ubezpieczeniowej i koleś mówi że musze wybrać dodatkowy pakiet do OC, Assistance albo NNW inaczej mi nie ubezpieczy auta :oops:
a nie chcę wydawać dodatkowych 200 zł zł na pakiety ponieważ aktualnie nie powowdzi mi się najlepiej.

Czy pakiety są obowiązkowe?a może wybrać sie do filii PTU w moim mieście? może tylko w agencji wiskają pakiety może na tym zarabiają?
piotr1234543
Początkujący

Miejscowość: sulechów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co kryje się pod nazwą akumulator i jak on naprawdę działa? Co kryje się pod nazwą akumulator i jak on naprawdę działa?
    Akumulator jest, w najprostszy sposób ujmując chemicznym źródłem i jednym z dwóch źródeł prądu w każdym samochodzie z silnikiem spalinowym. Drugim jest alternator lub prądnica (w wypadku starszych ...
    Audi S8 Audi S8 "Samochodem roku 2013" na Ukrainie
    Audi S8 zdobyło prestiżowe wyróżnienie na Ukrainie. W klasie luksusowych limuzyn przyznano mu tytuł "Samochodu roku 2013". Werdykt podjęło jury składające się z ekspertów w dziedzinie motoryzacji i osób ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009