Ubezpieczenie PZU

ubezpieczenie PZU

24 Lut 2011, 15:48

Witam zakupiłem dwa tygodnie temu samochód wraz z ubezpieczeniem które jest jeszcze ważne ok 6 miesięcy. Sprzedający powiedział mi ze będę musiał zapłacić jeszcze 2 ratę. I teraz moje pytanie czy muszę się wybrać do tego PZU i im zgłosić ze jest nowy właściciel czy tez mogę poczekać aż minie 6 miesięcy i wtedy zapłacić 2 ratę. Zaznaczam ze mam 20 lat.
wrobellito
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: Ubezpieczenie PZU

24 Lut 2011, 15:57

Było już tyle razy na forum..... :evil:
Od daty zakupu masz 30 dni na decyzję itd itd itd. Jak się zdecydujesz zostać, to idziesz do PZU i spisujesz aneks do umowy i oni cię przeliczają i albo dopłacasz albo nie - zalezy to od zniżek jakie masz ty i jakie miał poprzednik. Jak nie to w ciągu tych 30 dni składasz wymówienie polciy itd itd itd.
Poszukaj na forum i to w tym dziale - jest to opisane.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

26 Lut 2011, 19:17

wrobellito napisał(a):Sprzedający powiedział mi ze będę musiał zapłacić jeszcze 2 ratę.

Wprowadził Cię w błąd. Nikt za nikogo rat nie będzie płacił. Idziesz do PZU, przedstawiasz sytuację i PZU robi aneks do umowy i wylicza ile masz zapłacić składki.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

26 Lut 2011, 20:38

wrobellito napisał(a):Zaznaczam ze mam 20 lat.

Lepiej znajdz sobie osobe ktora ma znizki i weż ją na współwłasciciela.Mniej bedziesz płacil kasy....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: ubezpieczenie PZU

03 Mar 2011, 15:39

Współwłaściciela ze zniżkami dobrze mieć, ale nie zawsze łatwo go znaleźć:)
kropek
Nowicjusz

Miejscowość: z kartki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie
    Nowa Ibiza CUPRA oddaje esencję marki SEAT w najczystszej formie – wspaniały design, niesamowita wydajność i nowoczesna technologia łączą się ze sobą w Nowej Ibizie CUPRA, aby stworzyć najbardziej dynamiczny projekt ...

•