Ubezpieczenie samochodu

ubezpieczenie samochodu

17 Paź 2008, 18:29

Witam. Chciałbym przedstawic temat odnosnie ubezpieczenia pojazdu Ostatnio zmieniłem ubezpieczalnie z PZU na AXA i różnica jest bardzo duża
Mam starego Opla Astre i w starej ubezpieczalni wyliczono mi kwote na rok 500zł,oczywiscie już ze znizkami ,a w AXA na cały rok 333zł. także jest różnica. Podczas wyliczania ubezpieczenia skorzystałem z programu " polec znajomemu" tj. podałem w ubezpieczalni nr ubezpieczenia mojego znajomego i dostałem 50 zł rabatu.
Oczywiscie jesli ktos chce skorzystac ze znizki to mogę udostępnic,tak w "ramach pomocy: mój nr ubezpieczenia tj.
BA/981902/80
Proponuje wejsc sobie na strone ubezpieczyciela tj. axa.pl i tam wszystkiego mozna się dowiedziec dokładnie ewentualnie mozna zadzwonic sobie na nr tel 9522 Pozdrowienia :D
michal 77
Nowicjusz

Miejscowość: Śląsk

Re: ubezpieczenie samochodu

17 Paź 2008, 22:30

Ten post brzmi jak reklama. A co Ty z tego masz, że ktoś się powoła na Twoje ubezpieczenie?
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: ubezpieczenie samochodu

17 Paź 2008, 22:46

ja tez jestem w AXA-sie mialem taka okolicznosc ze w nocy najechalem na lezacy na drodze kamien (padal deszcz wycieraczki ledwie zgarnialy wode z naprzeciwka jechal samochod wiec jak wjechalem w martwa strefe to sie zdazylo) zglosilem do AXA pani mnie wysluchala wszystko ok( zaznaczam ze wezwalem policje -poniewaz rozwalilem sobie felge i zmienila mi sie geometria kol) podala mi adres warsztatu gdzie mialem sie zglosic na naprawe i jedno wielkie nastapilo bum w warsztacie powiedzieli mi ze naprawa potrwa 5 tygodni i ze od nastepnego roku moje ubezpieczenie wzrosnie o ok 1000 euro ( place obecnie 520 euro) zrezygnowalem sam sobie kupilem felge i ustawilem geometrie ( jestem mechanikiem pracuje w salonie)naprawa trwala 20 minut -wiec nie polecam tej firmy jak jest wszystko ok to ok a jak zle to juz nie ok pozdrawiam
Suzuki Jimny
Mitsubishi Outlander
Land Rover Discovery 3 ChallangeG4
macpaw5
Zaawansowany
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV
    Światowa premiera Volkswagena Atlasa w Kalifornii. Nowy 7-miejscowy SUV przeznaczony na rynek Stanów Zjednoczonych został 27 października późnym wieczorem zaprezentowany na molo w Santa Monica, gdzie kończy ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar