Ubezpieczenie- WAŻNE

Ubezpieczenie- WAŻNE

01 Mar 2012, 22:52

Witam , krótkie pytanie.
Jeżeli ubezpieczenie za auto na mnie wyniosło by np. 1000zł , a na mojego ojca 500zl , to ile by wyniosło jesli bysmy chcieli wziasc na nas 2 jako wspolwlasciciele ? jak sie to nalicza?
wtedy jest jego koszt czy moj , czy jakis pomiędzy?

bo specjalnie podpisalismy umowe kupna na mnie i na tate , żeby można bylo tak zrobic bo podobno taniej...
jak to jest?
freezerq
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Ubezpieczenie- WAŻNE

02 Mar 2012, 14:59

Wydaje mi się, że indywidualnie u ubezpieczycieli musisz pytać, tak na forum to możemy z maginczej kuli wróżyć.
emilie
Początkujący

Auto: Audi Q7

Re: Ubezpieczenie- WAŻNE

02 Mar 2012, 17:34

No właśnie wszystko zależy od Twojego wieku, ilości zniżek oraz od danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Teraz firmy ubezpieczeniowe coraz mniej chętnie przenoszą zniżki na młodego współwłaściciela, szczególnie, jak ma się mniej niż około 25 lat.
dominicue
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Seat Cordoba Vario
Silnik: ASV
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tramwaj w ruchu drogowym Tramwaj w ruchu drogowym
    Działania na rzecz poprawy komunikacji dotykają różnych środków transportu. W ostatnich latach do łask wraca transport tramwajowy. Przez wiele lat przesunięty na drugi plan, teraz jest mocno rozbudowywany. Tramwaj, ...
    Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy
    Na europejskim rynku samochody z napędem alternatywnym zdobywają coraz większą popularność i odnotowują kolejne rekordy kosztem modeli z silnikami zasilanymi olejem napędowym. Również w Polsce łączny udział diesli ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      S2020005