Umowa kupna sprzedaży samochodu 2 kupujących

Umowa kupna sprzedaży samochodu 2 kupujących

30 Lip 2015, 12:54

Witam,szukam umowe kupna sprzedaży samochodu polsko holenderska zeby bylo 1 sprzedający a 2 kupujacych

albo jak dopisać współwłasciciela do tej umowy http://mct-tlumaczenia.pl/wp-content/up ... polska.pdf zeby było dobrze chodzi o zniżki oc
Gifer
Nowicjusz

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW nie wiem

Re: Umowa kupna sprzedaży samochodu 2 kupujących

30 Lip 2015, 13:56

Ja w swojej umowie normalnie postawiłem ukośnik i dopisałem współwłaściciela, którym był mój ojciec. A na dole jego czytelny podpis pod moim i umowa była uważana w urzędach :)
roziom3388
Początkujący

Zdjęcia: 39
Auto: Honda Prelude
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Umowa kupna sprzedaży samochodu 2 kupujących

30 Lip 2015, 14:24

roziom3388 napisał(a):Ja w swojej umowie normalnie postawiłem ukośnik i dopisałem współwłaściciela, którym był mój ojciec. A na dole jego czytelny podpis pod moim i umowa była uważana w urzędach :)

Taki zabieg w zupełności wystarczy. Ważne, aby dane były czytelne i kompletne, oraz były 2 czytelne podpisy :)

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005