Umowa o kupno samochodu, Upoważnienie? pomocy

Umowa o kupno samochodu, Upoważnienie? pomocy

17 Sty 2014, 16:14

Witam, mam zamiar kupić pierwszy samochód i nie wiem kilku rzeczy mianowicie:

Mam zamiar kupić samochód żeby zatrzymać zniżki ojca.
czy obojętne kto będzie właścicielem a kto współwłaścicielem?

pytam ponieważ ktoś mi powiedział że jeśli to ojsciec bedzie właścicielem to mi jako współwłaścicielowi zniżki nie będą lecieć.

Podczas kupna samochodu jesteśmy obaj wymagani żeby złożyc podpis, z tym że nie bardzo mogę zabrać ojca razem ze sobą.
Czy jest możliwość żeby tata dał mi pełnomocnictwo do kupna samochodu w jego imieniu?
-Jak takie pełnomocnictwo powino wyglądać? czy musi byc sporządzone u notariusza czy moge poprostu wydrukować i wypełnić w domu?
Jesli myk z upoważnieniem wypali to jak wygląda umowa kupna samochodu? Kto ma sie podpisać w miejscu współwłaściciela? (przecież nie zostawie pustego pola)

wiem że sporo tematów juz było na podobny temat ale nie znalazłem tam konkretnych odpowiedzi.
krin666
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 03 1991
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      GTP Light