Umowa sprzedaży samochodu- brak nr paszportu

umowa sprzedaży samochodu- brak nr paszportu

02 Sty 2018, 07:30

Dzień dobry,
kilka dni temu sprzedałem samochód,kupujący okazał się z Ukrainy. Teraz po czasie zorientowałem się,że na umowie sprzedaży przy rodzaju i nr dokumentu mam wpisany jedynie paszport. Najgorsze w tym wszystkim jest to,że on tego samego dnia wrócił do domu i w Polsce już go nie ma.

Jedyne co mi przychodzi na myśl to wysłać list na Ukraine z prośbą o odesłanie numeru. Paszport miałem w ręku także raczej żadnego wałka nie chciał robić.

W wydziale komunikacji i u ubezpieczyciela taka umowa okaże się nieważna?
meekt
Nowicjusz

Auto: almera n15

Re: umowa sprzedaży samochodu- brak nr paszportu

02 Sty 2018, 08:53

Najważniejszy jest numer PESEL. Dowody osobiste i paszporty się zmienia wiec i numer się zmienia także nie ma to większego znaczenia.
Sory za brak polskich znakow ale mam Francuski komputer.

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS 400 (1989–1994) – pragmatyczny, niezawodny i przełomowy Lexus LS 400 (1989–1994) – pragmatyczny, niezawodny i przełomowy
    Marka Lexus zadebiutowała na rynku pod koniec lat osiemdziesiątych wraz z sedanem LS 400. Niedawno doczekaliśmy się najnowszej, piątej już generacji tego modelu. Prawie trzydzieści lat temu debiutancka generacja flagowej ...
    Kłopoty z oświetleniem – jak sprawdzić stan oświetlenia? Kłopoty z oświetleniem – jak sprawdzić stan oświetlenia?
    Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami każdy pojazd, który został dopuszczony do ruchu musi mieć sprawne oświetlenie. Dotyczy to wszystkich świateł zamontowanych w samochodzie. Jeżeli podczas kontroli drogowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Ciężarówki Mitsubishi Fuso
      Fiat Fiorino, przesuwne drzwi boczne
      Autosacrum 2008