Umowa sprzedaży samochodu- brak nr paszportu

umowa sprzedaży samochodu- brak nr paszportu

02 Sty 2018, 08:30

Dzień dobry,
kilka dni temu sprzedałem samochód,kupujący okazał się z Ukrainy. Teraz po czasie zorientowałem się,że na umowie sprzedaży przy rodzaju i nr dokumentu mam wpisany jedynie paszport. Najgorsze w tym wszystkim jest to,że on tego samego dnia wrócił do domu i w Polsce już go nie ma.

Jedyne co mi przychodzi na myśl to wysłać list na Ukraine z prośbą o odesłanie numeru. Paszport miałem w ręku także raczej żadnego wałka nie chciał robić.

W wydziale komunikacji i u ubezpieczyciela taka umowa okaże się nieważna?
meekt
Nowicjusz

Auto: almera n15

Re: umowa sprzedaży samochodu- brak nr paszportu

02 Sty 2018, 09:53

Najważniejszy jest numer PESEL. Dowody osobiste i paszporty się zmienia wiec i numer się zmienia także nie ma to większego znaczenia.
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna

Re: umowa sprzedaży samochodu- brak nr paszportu

24 Sty 2018, 13:46

meekt napisał(a):na umowie sprzedaży przy rodzaju i nr dokumentu mam wpisany jedynie paszport
Powinien być jeszcze jakiś numer personalny i to powinno wystarczyć.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3345
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Cruiser FJ45LV - odrestaurowany unikat Land Cruiser FJ45LV - odrestaurowany unikat
    Amerykańska firma FJ Company zajmuje się twórczymi renowacjami klasycznych Land Cruiserów. Czasem samochody są odnawiane w duchu tradycji, lecz częściej efektem jest znacznie różniący się od oryginału ...
    Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort
    Volkswagen Amarok od końca czerwca jest produkowany w Hanowerze. Wszystkie Amaroki z podwójną kabiną trafią na rynek europejski i rosyjski. Wraz z rozpoczęciem produkcji w zakładzie Stöcken, do Amaroka wprowadzonych ...

•  
    • 20170623 213022
      Audi A2
      Logo - Skoda Octavia RS
      BMW serii 3 E36, dziewczyny