UNO KOMBI

UNO KOMBI

20 Lip 2006, 23:05

Od niedawna jestem szczesliwym posiadczem Fiata UNO 1.0 KAT FIRE:) i to autko zostalo sprowadzone i jestem jego pierwszym wlascicielm w polsce, podczas calego procesu rejstracyjnego, nawet juz na samym poczatku na przegladzie pan "przegladacz" wyczytal w dokumentach zagranicznych ze moj uniak to KOMBI niezle jaja co nie :) autko to jest 3 drzwiowe, moze wie ktos dlaczego tak jest, mi sie wydaje ze moze to kiedys byl VAN ale moge sie mylic :)
laciu
Początkujący

Miejscowość: Siepraw

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...
    Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013 Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013
    Północnoamerykański oddział MMC – firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) z prawdziwą satysfakcją poinformowała, że najpopularniejszy model w ofercie firmy – kompaktowy crossover Mitsubishi ASX 2013 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW 333i
      Michał Wiśniewski, Ferrari F355 Challenge, 2
      Maserati 3200 GT
      Off-road, Katowice, 57