Uno - rozrusznik

Uno - rozrusznik

06 Cze 2011, 11:48

Witam, pytanie brzmi ile wyniesie mnie naprawa rozrusznika? Prawdopodobnie wymiana szczotek + robocizna u osiedlowego mechanika??
pit85
Aktywny

Miejscowość: bydgoszcz

Re: Uno - rozrusznik

06 Cze 2011, 12:20

spytaj "osiedlowego mechanika", bo na "prawdopodobnie" nikt ci nie wyceni roboty
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: Uno - rozrusznik

07 Cze 2011, 08:55

No to mi nie pomogłeś. Gdybym mógł to bym poszedł i zapytał mechanika, a że nie moge to proszę o pomoc na forum proste? Może ktoś pomoże? Ile trwa wymiana szczotek w rozruszniku i ile się za to bierze?
pit85
Aktywny

Miejscowość: bydgoszcz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie
    Na salonie NAIAS 2013 w Detroit BMW M przedstawi premierowy trzeci wariant nadwoziowy BMW M6, wysokiej klasy samochodu sportowego. Nowy BMW M6 Gran Coupe łączy charakterystyczne dla aut spod znaku M osiągi z wyjątkowymi walorami ...
    Mitsubishi i-MIEV - sukcesy rynkowe i sportowe Mitsubishi i-MIEV - sukcesy rynkowe i sportowe
    Drugie z rzędu zwycięstwo Mitsubishi i-MiEV w organizowanym przez FIA pucharze "Alternative Energies Cup – kat. IIIA" to kolejne ważne wydarzenie w karierze tego modelu, która rozpoczęła się w Europie zaledwie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Subaru Impreza STI