Upewnijcie mnie w przekonaniu że dobrze myślę ;) (6000pl)

Re: Upewnijcie mnie w przekonaniu że dobrze myślę ;) (6000pl

03 Paź 2008, 14:34

No no, jak się tak spojrzy na cały temat, to trochę się tych aut przewinęło, a i tak wybrany został zupełnie inny :D ale miejmy nadzieję, że użytkowanie nie sprawi problemów ;) pzdr
Ostrożność nie jest tchórzostwem.
Lekkomyślność nie jest bohaterstwem.
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świętochłowice

Re: Upewnijcie mnie w przekonaniu że dobrze myślę ;) (6000pl

03 Paź 2008, 16:53

masz rację kolego - rzeczywiście dużo opcji było branych pod uwagę - ale jak to się mówi - zdarzyła się okazja... a z czasem się okaże czy rzeczywiście okazja była dobra :D no ale stało się i teraz na jakieś 1,5 - 2 lata mam zamiar nie zmieniać autka - na koniec podsumuję czy było warto 8)
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...
    BMW Concept serii 6 Coupé 2010 BMW Concept serii 6 Coupé 2010
    BMW Concept serii 6 Coupé to sportowy samochód dla koneserów piękna, którzy cenią luksus i przełomowe technologie. Koncept symbolizuje pasję zespołu projektantów BMW, znajdującą odzwierciedlenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI