Usługa - Pomoc przy zakupie auta - oględziny zdalne

Usługa - Pomoc przy zakupie auta - oględziny zdalne

09 Kwi 2019, 08:46

Witam, mam nadzieję, że komuś przydadzą się moje usługi. Wiem , jak trudno jest aktualnie zakupić pojazd – średnio 8/10 samochodów poddawanych przeze mnie oględzinom posiada wady o których nie informują sprzedający.
Rejon działania - Gniezno, Wągrowiec, Bydgoszcz, Poznań, Konin, Inowrocław.
Oferuje usługi z zakresu sprawdzenia pojazdów przed zakupem. Usługi wykonywane są zdalnie - po przeprowadzeniu oględzin przesyłane jest do klienta Sprawozdanie mające na celu szczegółowe zapoznanie się klienta z pojazdem który ma zamiar nabyć - dobre rozwiązanie dla osób którzy zainteresowani są kupnem auta, a odległość jaka dzieli ich od pojazdu zamieszczonego w ogłoszeniu jest znaczna bądź też po prostu potrzebują fachowego doradztwa.

Świadczone usługi przykładowe ceny :
Sprawdzenie zdalne pojazdu - 250 zł ( za taką usługę w innych firmach należy zapłacić min. 500 zł) Oględziny skrócone bez sprawozdania 150 zł
Sprawdzenie zdalne motocykla 150 zł
Kosztorysowanie napraw dla celów ubezpieczeniowych od 300 zł
Mogę być obecny również przy wyborze samochodu w komisie czy też u osoby prywatnej.

Jak działa sprawdzenie zdalne ? - Przesyłacie mi Państwo informacje na temat wybranego przez Państwa pojazdu (np. w formie linka) zaś po co najmniej 24 h od oględzin pojazdu (zazwyczaj trwa to do 4 h przewidywany czas podaje telefonicznie) otrzymujecie Państwo gotowe Sprawozdanie na temat wybranego przez siebie pojazdu przez co jadąc po pojazd nie tracicie swojego czasu i pieniędzy - jak często się zdarza opis ogłoszenia często odbiega od stanu rzeczywistego, weryfikacje powyższego Państwo zostawiają mi aby nie poczuć się rozczarowanym.

Podczas oględzin sprawdzam nadwozie pojazdu w tym grubość powłoki lakierniczej, wypadkowość pojazdu, oceniam wykonane naprawy, podłączam pod komputer diagnostyczny, sprawdzam podwozie, wykonuje jazdę próbną, ustalam czy pojazd nadaje się do zakupu, wyliczam koszt niezbędnych napraw itd.
Również sprawdzam kompletność dokumentów pod kątem prawnym w trakcie oceny stanu technicznego. Sprawdzenie pojazdu na podstawie ogłoszenia oraz wykonanie wstępnego telefonu do sprzedającego już wiele mówi na temat stanu technicznego.

Ponadto mogę pomóc gdy zostało zaniżone odszkodowanie, została uznana szkoda całkowita pojazdu w której nie wzięto pod uwagę kompletnego wyposażenia, jego stan techniczny, zakupili Państwo pojazd który okazał się odbiegać od stanu w ogłoszeniu i chcecie go zwrócić sprzedawcy.
Jest również możliwość sporządzenia dokumentacji odwoławczej dla m.in ubezpieczalni wraz z wyceną techniczną pojazdu.

Szczegółowy cennik wraz ze świadczonymi usługami, regulaminem oraz przykładowym Sprawozdaniem zdalnym z oceny stanu technicznego dostępny pod adresem:

https://drive.google.com/open?id=1OGQ5fFtrIdDUv07sXeYIp4qzXl4YvJBAPosiadam wieloletnie doświadczenie w opisywaniu stanu technicznego pojazdu, wielokrotnie byłem obecny przy zakupie pojazdów nawet poza granicami kraju, posiadam certyfikaty Audatex, Eurotax, PZMot.
Wpisany na listę rzeczoznawców samochodowych Ministra Infrastruktury.
Wszelkich informacji udzielam telefonicznie lub poprzez email.
Telefon 781 134 619
email artiwie15@wp.pl
Preferuje powyższy kontakt, nie często jestem na forum. Można napisać smsa z zapytaniem lub dzwonić wtedy najszybciej odpowiem na pytania.
artiwie15
Obserwowany
 
Posty: 2
Zdjęcia: 3
Rejestracja: 06 Kwi 2019, 18:57

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają? Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają?
    Temat płukanek do silnika to powód do niekończące się dyskusji. Niektórzy uważają, że użycie płukanki nie tylko nie pomaga, ale może nawet zaszkodzić silnikowi. Inni są fanami płukanek i stosują je jako środek ...
    Hybrydowa Toyota Auris debiutuje w Polsce Hybrydowa Toyota Auris debiutuje w Polsce
    Toyota Auris drugiej generacji zadebiutowała w Polsce w styczniu 2013 roku. Samochód otrzymał zupełnie nowy wygląd nadwozia i wnętrza niż poprzednik, zyskując sobie sympatię klientów zarówno w całej Europie, ...

  •