Uszczelniacz silnika

Uszczelniacz silnika

26 Lut 2019, 20:26

Stosował ktoś takie ustrojstwo jak uszczelniacz do oleju na elementy gumowe? Mi chodzi o uszczelniacz wału, mamy w firmie takiego chrupka który od roku nie może się doczekać większej awarii aby polecieć na złom, jest wyciek z uszczelniacza wału, nie opłaca się tego naprawiać. Myślę o zastosowaniu takiego specyfika do oleju co niby to uszczelnia takie wycieki.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

Re: Uszczelniacz silnika

27 Lut 2019, 09:40

Ja kiedyś stosowałem uszczelniacza ale do układu chłodzenia do silnika tylko motodoktora testowałem na silniku który brał olej 1l na 1000km.
W sumie chyba nie masz nic do stracenia i możesz spróbować dodać taki specyfik i zobaczyć czy się uszczelni na jakiś czas, a przy okazji dasz znać czy to zdało egzamin.

Jaki uszczelniacz masz na myśli?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam

27 Lut 2019, 10:12

Cos takiego

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

link do allegro https://allegro.pl/oferta/liqui-moly-us ... 7587914990
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

27 Lut 2019, 21:44

Kup i lej a i zdaj relację czy pomogło :mrgreen: Kupiłem , zalałem tej firmy preparat co miał niby usprawnić hydropopychacze - efekt ? No właśnie dyskusyjny :mrgreen: Kolega się chwalił że takim preparatem uszczelnił motor . Tylko że wlał jedną puszkę - nie pomogło . wlał drugą i trzecią i wyciek ustąpił . Litości :mrgreen: Czy nie taniej wyjdzie zrobić to po bożemu :?:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

27 Lut 2019, 22:12

Kupiłem jakiś specyfik, jutro zalewam i zdam relacje poźniej czy coś pomoże czy to ściema jak większość
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Te samochody są najbardziej trwałe Te samochody są najbardziej trwałe
    Trwałość samochodu ma znaczenie zarówno dla tych kierowców, którzy kupują samochód raz na wiele lat, jak i dla tych, którzy rozglądają się za dobrym autem używanym. Amerykański portal zajmujący ...
    Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową? Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową?
    Kiedy znajomy (albo nieznajomy) prosi o zaholowanie go do warsztatu, nie zawsze wiadomo jak się zabrać do roboty. Bierzemy kawał liny, zaczepiamy o coś i… nasza pomoc zamienia się w "niedźwiedzią przysługę" jeżeli ...

•