UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

UWAGA!!! Mega partacze - AP Serwis Sosnowiec Milowice

26 Cze 2012, 16:49

Największe partacze jakich udało mi się poznać to AP Serwis z Milowic ul.Saturnowska 16
http://www.ap-serwis.com.pl/ Auto trzymali dwa miesiące i oddali w takim stanie że w innych warsztatach chwytali się za głowę i kazali zgłaszać na policję. Nie mówiąc o tym jakie pieniądze za to wzięli. Nawet lakieru nie potrafili porządnie dobrać. Przy okazji uszkodzili dodatkowo parę rzeczy szybę, lakier i felgę. Ludzie wystrzegajcie się ich jak ognia !!! Ja prawdopodobnie będę zgłaszał sprawę do sądu, gdyż nie odpowiedzieli na moje dwa wezwania do poprawek.
Martenso
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 12 1995
Auto: Mitsubishi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moc zamknięta w żelu Moc zamknięta w żelu
    Pierwsze powstały jeszcze w połowie ubiegłego wieku. Obecnie znajdują coraz szersze zastosowanie także jako akumulatory samochodowe. Choć po dziś dzień niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić elektrolitu w innej postaci ...
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Silnik V8 BMW
      3
      Highway Patrol, Nassau Police Country
      Lexus LF-C2