Uwaga na Auto handel Czajka - Swarzędz!

Uwaga na Auto handel Czajka - Swarzędz!

02 Lip 2017, 12:59

Niestety bardzo nieprzyjemnie się rozczarowałam komisem. Miałam do czynienia z oszustwem, kłamstwem, manipulacją i szantażem, ale także z brakiem wiedzy. Przed sprzedażą parę razy była zmieniana cena samochodu, na co sprzedawca stwierdził, że może. Zakupione auto bardzo szybko okazało się niesprawne. Sprzedawca zobowiązał się pokryć koszty naprawy niejezdnego auta na zasadach rękojmi. Po naprawie stwierdził, że nie pokryje całych kosztów, mimo, iż prawo rękojmi oblikatoryjnie zobowiązuje sprzedawcę do pokrycia tych kosztów. Usłyszałam kilkakrotnie słowa szantażu, że mogę mu oddać samochód, a on odda mi niepełną wartość tego, co na niego zapłaciłam. Mi mówił, że samochodu nie wystawiał na stronię, innej osobie, że owszem. Komis był polecany, ale ja zdecydowanie NIE POLECAM.
uzytkownik1
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 05 2013
Auto: Berlingo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Arizona Proving Ground (TAPG) - tor testowy Toyoty w USA Toyota Arizona Proving Ground (TAPG) - tor testowy Toyoty w USA
    Przez 300 dni w roku świeci tu słońce. W sierpniu średnia temperatura osiąga 41°C, lecz i upały 48°C nie są rzadkością. Przez kilkanaście najchłodniejszych dni w roku termometr wskazuje 12 stopni powyżej zera. W rozgrzanym ...
    Kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz Kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz
    Kierowcy często nadużywają sprzęgła, na przykład dotaczając się kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset metrów do świateł. Jest to nieekonomiczne i niebezpieczne. "Jazda na biegu jałowym i wciśniętym sprzęgle powoduje ...

•