UWAGA NA ELECRIC-SERWIS W RUMII(koło Gdańska)!!!!

UWAGA NA ELECRIC-SERWIS W RUMII(koło Gdańska)!!!!

11 Lip 2013, 11:38

Uważajcie na tą firmę!!! Dla mnie to oszusty i kanciarze!!! Dałam pompę do regeneracji z mężem. Leżała u nich w ciul czasu... Co dzwoniłam to oczywiście jeszcze nie zaglądali,proszę zawdzwonić za 2 dni,póżniej za kolejne 2 dni to samo.... Prawie miesiąc czasu robili. Skasowali 1500zł. Odesłali nie sprawną. Bez faktury oczywiście taniej,czyli nie musi działać.Oczywiście proponowali odesłać pompę,oni naprawią jeszcze raz ale ja ich mam w d.... Ile można czekać i się prosić,,,Dałam pompę do innego mechanika który za 230zł usunie błedy z pompy. W dupę niech se włożą te pieniądze. Nidgy więcej interesów z tą firmą!!!!!!!! :evil:
Miał któś doczynienia z tą firmą???
andrzej26
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 10 2006
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDi 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii
    Fabryka w Eisenach w Turyngii szykuje się do rozpoczęcia produkcji Samochodu Opel ADAM. Miasteczko Eisenach w Turyngii liczy 43 000 mieszkańców i jest miejscem urodzenia Jana Sebastiana Bacha z zamkiem warownym Wartburg ...
    VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja VII Eliminacja Wojny Północ-Południe / relacja
    W ubiegłą sobotę odbyła się największa do tej pory eliminacja cyklu Wojna Północ-Południe. Areną zmagań zawodników było katowickie Summer Cars Party, które przez 6 lat swojego istnienia urosło do rangi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Suzuki w głębokiej wodzie
      Renault Megane z otwartą maską, przód, Wrak Race
      Stolik Mercedes V8
      Men's Day 2009