Uwaga na oszustów! Dariusz K/firmy Carsson, Integrales, Pullcar (Wwa)

26 Lis 2019, 22:26

Ostrzegam wszystkich przed oszustami, którzy działają w spółkach o nazwie Carsson & K, Integrales, Van Fleet, Pullcar, Viru, a przede wszystkim przed Darkiem K. (jak znany kandydat z Białegostoku).

Działa w Warszawie, głównie Okęcie/ Mokotów/ Praga, w branży automoto - wynajem, samochodów, import/export itp.

Za pośrednictwem Integrales i Carsson & K naciągnął kilkadziesiąt osób, "sprzedając" im po 50-100 tys. samochody, które wziął w leasing, działali na otomoto i na stronie lekkouzywane.pl. Chciał wpłaty całości przy umowie przedwstępnej, zapewniając, że za tą kasę wykupi auto z leasingu, a potem kontakt urwany i od roku nie ma ani samochodu ani pieniędzy.

Integrales już ma w sądzie wniosek o upadłość - SR w Warszawie sygnatura XVIII GU 260/19, Van Fleet nie istnieje (wykreślona), a Carsson & K to wydmuszka bez adresu, maila, strony i jakiegokolwiek kontaktu. Przekręt na grubo ponad 1 mln zł, a kolejni wierzyciele się zgłaszają.

Wpisy na goworku nie wzięły się znikąd: gowork.pl/opinie_czytaj,21544637

jeśli są tu pokrzywdzeni przez tych kmiotków to proszę pisać na: robert@oszustkononowicz.int.pl

Pozdrowienia
robertmjc
Nowicjusz
 
Posty: 1

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Cadillac Eldorado Convertible
  Eldorado w niczym nie przypomina typowych, sportowych kabrioletów rodem z Europy. Trudno nazwać go smukłym, a na dodatek jest ogromny – w zależności od generacji jego długość przekraczała nawet 5,7 m! Równie ...
  Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku
  "Hypermiler", czyli mistrz jazdy o kropelce, to przydomek nadawany kierowcom, którzy potrafią pokonywać spore dystanse zużywając minimalne ilości paliwa. Zaskakujące wyniki kierowcy ci uzyskują stosując metody i techniki ...

 •  
  • Warto przeczytać