VAG-COM 311.2 PL Nie czyta etykiet bloków

VAG-COM 311.2 PL Nie czyta etykiet bloków

17 Maj 2018, 19:47

Witam serdecznie być może już jest gdzieś na forum odpowiedz ale tego tuytaj naprawde jest wiele wieć zapytam .

Program mam zarejestrowany aktywny da sie usuwać błedy jednak gdy wchodze na bloki silnika i chce dokładnie zdiagnozować problemy to mi nie wczytuje etykiet tak zwanego LAbels które oczywiście według instrucji skopiowalem do folderu nie mam pojęcia co dalej
skapol
Obserwowany

Prawo jazdy: 11 10 2017
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: vv golf 4
Silnik: 1.6 16v 105km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: VAG-COM 311.2 PL Nie czyta etykiet bloków

18 Maj 2018, 11:47

skapol napisał(a):nie wczytuje etykiet tak zwanego LAbels które oczywiście według instrucji skopiowalem do folderu
W tych plikach jest plik do twojego silnika z jego oznaczeniem?

Spróbuj ściągnąć wersję 311.2 N i sprawdź bo ta którą masz czasem właśnie nie zawsze czyta labels do wszystkich silników i potrafi wywalać np. Labels: Redir Fail!
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 42
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson? Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson?
    Jeremy Clarkson odpowiedział na kilka pytań dla motoryzacyjnej platformy społecznościowej Drivetribe. Wśród poruszonych wątków padł temat najlepszego samochodu, jaki kiedykolwiek prowadził. Okazuje się, że słynny ...
    Jak działa ogrzewanie w pojazdach elektrycznych? Jak działa ogrzewanie w pojazdach elektrycznych?
    Do ogrzewania kabiny w pojazdach z silnikami spalinowymi służy nagrzewnica włączona w obieg cieczy chłodzącej silnik. W pojazdach elektrycznych tego źródła darmowego ciepła już nie ma, ale przecież wystarczy zastosować ...

•