Van do 10 tys.

Van do 10 tys.

17 Lut 2010, 18:58

Witam!!!
Panowie i Panie proszę o pomoc w następującej sprawie. W związku z powiększeniem rodziny zmuszony jestem zakupić większe autko. W grę wchodzi praktycznie tylko van ponieważ przyjdzie mi się poruszać w 6 osób. Samochód najchętniej z instalacją gazową (boję się diesla w tej cenie). No i wolałbym ze skrzynia manualną. Rocznie będę robił może z 10 tys. km ponieważ posiadam mniejszy samochód którym dojeżdżam do pracy, natomiast ten będzie mi służył do rodzinnych wypadów.
Prawdę mówiąc najbardziej wpadły mi w oko marki amerykańskie tj. Chrystler, Dodge, Playmoth ale to tak wizualnie. Czy możecie coś podpowiedzieć co do marki i jak z tymi amerykańcami?
lzp
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Czym są masy czynne w akumulatorze? Czym są masy czynne w akumulatorze?
    Jedną z częstszych przyczyn zakończenia żywota akumulatora na skutek jego wadliwej eksploatacji jest spłynięcie mas czynnych z płyt wypełniających wnętrze baterii. Opad mas czynnych objawia się zmętnieniem elektrolitu, a ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      GTP Light