Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

Vectra A 2.0 16V 150KM Opinie...

22 Kwi 2010, 14:45

Witam,
Mam pewien dylemat co do zakupu auta. Posiadam Opla Vectre A 1.7 TD i jest to samochód który jest praktycznie nie do zdarcia (oczywiscie znalazłby się kat który by ją zdarł) silnik ma ponad 240tys km i pracuje idealnie jedyne wymiany to wyiany oleju. Lecz nie ma się co oszukwiać chciałbym coś mocniejszego.
I tu jest moje pytanie:
Czy warto kupić Vectre A z silnikem 2.0 16V 150km + LPG? Wiem jak pod wzgledem budy vectra ssie zachowuje tzn zawieszenie itd, chodzi mi wyłącznie o śilnik, spalanie, mankamenty itp. czy może lepej kupic z nieco slabsza jednostka 2.0 8V 115KM?
mateusik18
Nowicjusz

Miejscowość: Zamość

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akcesoria zimowe - przewiduj i bądź zawsze przygotowany Akcesoria zimowe - przewiduj i bądź zawsze przygotowany
    Zwykły wyjazd do niedalekich miejscowości może w wyniku zmiany warunków atmosferycznych zmienić się w wielogodzinną szkołę przetrwania. Szczególnie zimą, gdy dopadnie nas śnieżyca lub utkniemy zablokowani na ...
    Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb
    Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC), wystawi w legendarnym wyścigu górskim Pikes Peak International Hill Climb dwa samochody z napędem elektrycznym (EV). MMC spróbuje wygrać wyścig w kategorii samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi
      MINI Clubman Bond Street, deska rozdzielcza, wnętrze
      Lexus NX
      Honda Civic Type R Prototype, 2017