Vectra B 1.6 16V - ogłoszenie

Re: Vectra B 1.6 16V - ogłoszenie

21 Kwi 2014, 13:33

Jak ta Ibiza z linku jest Cupra to ja jestem święty mikołaj :roll: ogólnie wygląda nieżle tylko cena troche niska.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

21 Kwi 2014, 14:35

haha dobra panowie, ale to nie ja ogłoszenie dodawałem, więc jaka to Cupra trzeba by właściciela zapytać :P pytanie raczej czy w tej cenie opłaca się to wgl. oglądać, czy w ogóle myśleć o Ibizie z roku ~2000 w cenie do 6 tyś. czy to raczej same trupy, a jeśli nie trupy to na co zwracać uwagę itd.
Aster
Nowicjusz

Auto: VW Golf III

21 Kwi 2014, 15:52

Myśle że coś powinieneś kupic.
Tutaj masz ładną [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Foteliki samochodowe dla małych pasażerów! Foteliki samochodowe dla małych pasażerów!
    Tylko 7% małych pasażerów podróżuje w odpowiednio zabezpieczonych fotelikach samochodowych, a do aż 40% poważnych wypadków z udziałem dzieci dochodzi podczas podróży krótszych niż 3 kilometry! ...
    Sportowe Volvo V40 R-Design Sportowe Volvo V40 R-Design
    Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi. Cena modelu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Mazda rim
      Nissan 350Z