Vectra GTS 2004

Vectra GTS 2004

21 Sie 2014, 12:42

Witam zastanawiam się nad kupnem tego samochodu więc chciałem zapytać co o tym myślicie ?

[link wygasł]

Sprawdzę auto na stacji diagnostycznej. Czy ten GTS wart jest swojej ceny ? Mam nadzieje pojeździć nim minimum 4 lata a dużych przebiegów rocznie nie robię. Czy do tej ceny poszukać czegoś podobnego,mysłałem także o Mondeo mk3 i Octavi,mało zawodnego i dobrego do gazu.
Może macie jakieś propozycje.
Dziękuję za odpowiedź.
kyciu
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0-11-2011
Auto: Seat Toledo

Re: Vectra GTS 2004

21 Sie 2014, 16:29

Według mnie samochód wygląda przyzwoicie. Silnik dobry do LPG. Jeśli na stacji diagnostycznej nie wyjdzie nic podejrzanego to auto może być warte swojej ceny.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A5 Cabriolet otrzymało nowatorski składany dach od Webasto Audi A5 Cabriolet otrzymało nowatorski składany dach od Webasto
    Specjaliści Webasto we współpracy z Audi stworzyli składany dach do nowego, czteromiejscowego kabrioletu A5, opracowanego na bazie coupe. Miękki dach łączy wyrafinowaną technologię i zaawansowane materiały z emocjonalnym ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio