Vectra GTS 2004

Vectra GTS 2004

21 Sie 2014, 13:42

Witam zastanawiam się nad kupnem tego samochodu więc chciałem zapytać co o tym myślicie ?

[link wygasł]

Sprawdzę auto na stacji diagnostycznej. Czy ten GTS wart jest swojej ceny ? Mam nadzieje pojeździć nim minimum 4 lata a dużych przebiegów rocznie nie robię. Czy do tej ceny poszukać czegoś podobnego,mysłałem także o Mondeo mk3 i Octavi,mało zawodnego i dobrego do gazu.
Może macie jakieś propozycje.
Dziękuję za odpowiedź.
kyciu
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0-11-2011
Auto: Seat Toledo

Re: Vectra GTS 2004

21 Sie 2014, 17:29

Według mnie samochód wygląda przyzwoicie. Silnik dobry do LPG. Jeśli na stacji diagnostycznej nie wyjdzie nic podejrzanego to auto może być warte swojej ceny.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...
    BMW Concept Active Tourer - więcej przestrzeni dla innowacji BMW Concept Active Tourer - więcej przestrzeni dla innowacji
    BMW Concept Active Tourer pozwala na rzut oka na kolejne innowacje, jakie czekają samochody kompaktowe z segmentu premium. W tym projekcie BMW prezentuje całą paletę pionierskich rozwiązań przewidzianych do zastosowania we ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2006
      Rage-Race 2010
      Volkswagena Cross Coupe (model studyjny), 4
      Stoisko Porsche