VITO 112cdi problem ASB

VITO 112cdi problem ASB

24 Cze 2010, 22:36

Czesc mam maly problem z automatem we vito, problem o tyle wiekszy ze jestem we francji i nie mam zamiaru tu nic naprawiac. problem polega na tym ze na biegu D przy 2500 obrotow w zwyz nie chce mi 5tka wskoczzyc.wskakuje tak do 2300 obr/min tyle ze to troche dokuczliwe na autostradzie bo jak mi zredukuje to pozniej jest problem zeby wskoczyla- musze zwalniac do 75km/h i wskakuje. powiedzcie co jest grane.....aha niedawno mialem wymiane oleju- bez filtra bo jest w srodku skrzyni. olej o tych samych parametrach. aha wolno w czasie jazdy na chwile wrzucic z D na N ?? pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi
przemBe
Nowicjusz

Miejscowość: KALISZ

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Siedmiomiejscowy Lexus RX Siedmiomiejscowy Lexus RX
    Jak podaje japoński magazyn Mag-X, premiera wydłużonej wersji bestsellerowego crossovera Lexus RX z kabiną o trzech rzędach siedzeń ma nastąpić już na jesiennym Tokyo Motor Show, a do sprzedaży ruszy w styczniu 2018. Według ...
    Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevlolet Corvette VTG 4x4 Turbo, wystająca turbina nad maską przednią
      Opel Tigra, czarna, tył
      Kandydatki na MISS, 35
      Monster Truck Bigfoot, bok