VITO 112cdi problem ASB

VITO 112cdi problem ASB

24 Cze 2010, 22:36

Czesc mam maly problem z automatem we vito, problem o tyle wiekszy ze jestem we francji i nie mam zamiaru tu nic naprawiac. problem polega na tym ze na biegu D przy 2500 obrotow w zwyz nie chce mi 5tka wskoczzyc.wskakuje tak do 2300 obr/min tyle ze to troche dokuczliwe na autostradzie bo jak mi zredukuje to pozniej jest problem zeby wskoczyla- musze zwalniac do 75km/h i wskakuje. powiedzcie co jest grane.....aha niedawno mialem wymiane oleju- bez filtra bo jest w srodku skrzyni. olej o tych samych parametrach. aha wolno w czasie jazdy na chwile wrzucic z D na N ?? pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi
przemBe
Nowicjusz

Miejscowość: KALISZ

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wirtualny salon Audi w Warszawie Wirtualny salon Audi w Warszawie
    Londyn, Paryż, Berlin, Pekin, Istambuł, Moskwa, a teraz Warszawa. Wczoraj, 8 października, przy stołecznym Placu Trzech Krzyży, ruszył pierwszy w naszym kraju ekskluzywny salon Audi City. Audi City wyznacza kierunek, jak ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•