Voila+ wskazania komputera

Voila+ wskazania komputera

20 Maj 2010, 11:27

Witam.

Podłączyłem komputer Voila+ pod laptopa w celu sprawdzenia wskazań. Trochę z ciekawości, trochę dlatego, że auto w trasie mieszanej pali mi 11-12 litrów gazu na 100 km. Dodatkowo jak byłem jakiś czas temu na przeglądzie diagnosta stwierdził, że mam nieekologiczny skład mieszanki na LPG. Podczas tego podłączenia silnik był w pełni nagrzany.

Proszę Was o opinie na temat filmu z linka do ewentualnych nieprawidłowości, jakie zobaczycie, oraz informację jak to poprawić. Czy wszystkie wskazania są prawidłowe? Podczas jazdy na LPG nie zauważyłem, żadnych anomalii poza tym, że potrafi strzelać. Pacjentem jest Lanos 1,5 16V 99r.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

skrzatekMK
Nowicjusz

Miejscowość: Zgierz

Re: Voila+ wskazania komputera

20 Maj 2010, 20:46

Sonda wygląda na zdrową, ładnie pracuje. Wydaje mi się jednak, że jest trochę za bogata mieszanka na wolnych obrotach.
Co do strzelania na gazie, to zacznij od wymiany świec i kabli wysokiego napięcia.
zywy
Początkujący

Miejscowość: Lubin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...
    Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa
    Jazda w zimowych warunkach wymaga od kierowcy większych umiejętności, a także odpowiedniego wyposażenia samochodu w opony, które zapewnią maksymalną możliwą przyczepność. Od kilku lat toczy się dyskusja, czy warto ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata