Volkswagen California , sypialnia na dachu ???

Volkswagen California , sypialnia na dachu ???

17 Kwi 2010, 20:24

Witam , mam pytanie bo w internecie ani na zdjęciach nie mogę znaleźć jak wchodzi się do tej podnoszonej sypialni w Volkswagenie California , czy jest tam coś na wzór szyberdachu , panoramicznego dachu i wychodzi się tam np. po drabince czy jest jakaś drabinka na zewnątrz samochodu . Jakby ktoś mail zdjęcia to chętnie bym je oglądnął. Chodzi mi o nowe modele np. T5 , lub T5 FL.
betra
Początkujący

Re: Volkswagen California , sypialnia na dachu ???

17 Kwi 2010, 23:14

Mozna powiedzieć, że to szyberdach. W tym filmiku jest wszystko.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dkVYxb8r-sU[/youtube]
Ostatnio edytowany przez rednex, 18 Kwi 2010, 17:42, edytowano w sumie 1 raz
rednex
Nowicjusz

Miejscowość: Zabrze
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii
    Fabryka w Eisenach w Turyngii szykuje się do rozpoczęcia produkcji Samochodu Opel ADAM. Miasteczko Eisenach w Turyngii liczy 43 000 mieszkańców i jest miejscem urodzenia Jana Sebastiana Bacha z zamkiem warownym Wartburg ...
    Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
    Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe