Volkswagen Passat B6 1.9 TDI 105 km

Volkswagen Passat B6 1.9 TDI 105 km

21 Paź 2015, 19:43

Witam. Chcę kupić Passata b6 1.9 tdi 105 km, który posiada już 280 tyś km.
Auto podobnoś jest nie bite, przebieg oryginalny. Zostało w nim wymieniony dwumas. A co wam będę streszczał, wiem narazie tyle ile z tej aukcji:
[link wygasł]

Mam pytanie czy to dobry wybór czy jednak przebieg jest zbyt duży.
Jak sprawdzić czy auto ma DPF. Ten sprzedawca mówił że ma jakieś gwiazdki i ma ich 4. O co chodzi wgl to nwm, mógłby ktoś to wyjaśnić. Dowiedziałem się również, że te auto odkupił od kolegi i szykował go dla siebie. Wiem również, że handluje on tirami z reguły.

Z góry dzięki :)
snajper4101
Nowicjusz

Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 130 km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Volkswagen Passat B6 1.9 TDI 105 km

22 Paź 2015, 08:31

Trzeba sprawdzić - turbinę, wtryskiwacze oraz stan dwumasu.
To są elementy które przy tym przebiegu mogą sprawić problemy. Ogólnie ważne aby auto było serwisowane bo jeżeli jest zaniedbane to mimo dobrego silnika może wymagać sporego wkładu.
VIN - sprawdzenie historii serwisowej oraz wyposażenia - tam będzie informacja o DPF-ie
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Megane - kompaktowy hatchback do miasta Renault Megane - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomiczny silnik zapewniający przyzwoite osiągi to 1,6 dCi o mocy 130 KM i średnim spalaniu na poziomie 4 l/100 km . Odmiana ta została wyceniona na od 88 tys. zł i nie występuje z automatyczną skrzynią biegów. ...
    Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność
    Toyota planuje szybką ekspansję na rynku samochodów elektrycznych. Pionier rynku hybryd prowadzi najbardziej zaawansowane na świecie prace nad bateriami ze stałym elektrolitem, które mają być odpowiedzią na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005