Volkswagen Polo IV 1.4 100km, czy nie przepłacę?

Volkswagen Polo IV 1.4 100km, czy nie przepłacę?

22 Cze 2016, 16:56

Witam, waham się nad kupnem VW Polo z tego ogłoszenia:
[url]http://olx.pl/oferta/volkswagen-polo-i-wlasciciel-klimatronik-highline-CID5-IDfbt7n.html#a5e3810b06
[/url]
Byłem w komisie, auto widziałem. W komisie widać, że nie picowane - rysy jak gdyby od paznokci przy klamce w tylnich drzwiach, lekkie wgniecenie(trzeba się przyjrzeć) w drzwiach przy przednim kole. Silnik pod maską pokryty kurzem - brak wycieków, nie czyścił. Niestety nie miałem czasu na jazdę próbną, ale mówił koleś, że bez problemowo można się przejechać, silnik był zimny. I teraz - czy warto się tam z powrotem przejechać(mam 80km), czy za tą cenę mógłbym lepsze auto kupić? Jak z silnikiem, czy jest awaryjny(głównie mi na tym zależy)?
Dodam, że auto oglądałem 27 maja, a więc prawie miesiąc minął i auto nie schodzi. Dziękuję za odpowiedź :ok:
kuba5899
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 04 2016
Auto: Nie mam

Re: Volkswagen Polo IV 1.4 100km, czy nie przepłacę?

22 Cze 2016, 17:21

No cena trochę przesadzona i za te pieniądze możesz mieć coś lepszego np [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...
    Bezpieczeństwo dzieci w samochodzie, foteliki, podstawki, pasy Bezpieczeństwo dzieci w samochodzie, foteliki, podstawki, pasy
    To przykre, lecz do końca lat 90. w Polsce w ogóle nie dbano o bezpieczeństwo dzieci. Powszechne były przypadki przewożenia ich bez fotelików czy choćby podstawki, która zabezpieczyłaby je przed wysunięciem ...

•