Volkswagen T4 r.2008 Uszkodzony przewód hamulcowy prawy przód

18 Kwi 2021, 14:58

Witam wszystkich. Mechanik wymienil mi przewod hamulcowy po tym jak pedal "wpadl". Przekazal mi uszkodzony przewod (prawy przod). Czy to moze byc obtarcie mechaniczne? czy moze jednak ktos grzebal przy przewodzie? Macie moze doswiadczenie? Policja ma rok na sprawdzenie monitoringu, przewodu nawet nie chcieli obejrzec :( Bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam
t4owner
Obserwowany
 
Posty: 2
Zdjęcia: 0

18 Kwi 2021, 15:37

t4owner napisał(a):Czy to moze byc obtarcie mechaniczne?
Jeżeli to jest nowy przewód zamontowany przez mechanika/czy też stary/ jest to typowe obtarcie o rant tarczy koła.Spotkałem nie raz w trakcie wykonywania OBT na SKP....
Ps. pamiętam taki przypadek.W trakcie wykonywania OBT pękł przewód h-ca elastyczny przód.Po jakimś czasie klient powrócił na powtórkę.Ponownie ten sam przewód pękł/nowy/. Po obejrzeniu stwierdziłem że został niewłaściwie zamontowany/ klient przejechał ok 3-4 km i felga go zniszczyła/. Wyglądał podobnie jak Twój.... :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6170
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

18 Kwi 2021, 15:39

Ten ubytek wyglądający jak odcięty nożem to typowe uszkodzenie tak? Bardzo dziękuję za odpowiedź.! :ok:
t4owner
Obserwowany
 
Posty: 2
Zdjęcia: 0

18 Kwi 2021, 15:44

t4owner napisał(a):Ten ubytek wyglądający jak odcięty nożem to typowe uszkodzenie tak
Ja nie jestem Kaszpirowskim i tego Ci nie stwierdzę.Dla mnie to typowe otarcie o felgę. Jeżeli ktoś by tam ta pracował nożem to by to tak nie wyglądało..... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6170
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje
    Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów z rodziną. Wielogodzinna podróż samochodem może być trudna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Co można zrobić, żeby ...