VOLVO 460 opinie rok prod. 95

28 Wrz 2007, 12:52

Witam
co mozecie mi powiedziec na temta volvo 460 rocznik 95 w gore.
Chcialbym sobie takie sprawic najlepiej w benzynie 1.8 lub 2.0, tylko mam male obawy bo malo tego widuje na ulicach. Napiszcie swoje doswiadczenia z tym autem jak mozecie....
dzieki z gory
Rossq
Nowicjusz
 
Posty: 1

28 Wrz 2007, 16:23

Cześć

Bardzo chciałam kiedyś takie kupić. Wszystko zależy jak bardzo znasz się na mechanice i ile jesteś w stanie dołożyć. Zdarzają się oferty właścicieli, którzy o takie volva dbali i mieli dla nich gest - sprzątnięto mi takie sprzed nosa ;( Szukając wypróbowałam na żywo dwa - oba dużo paliły i wstępna wycena, ile musiałabym wyłożyć za "remont generalny" począwszy od prostych rzeczy typu rozrząd kompletnie odebrały mi entuzjazm. Raczej radziłabym Ci sprowadzić, by znaleźć coś w lepszym stanie.
Em
Nowicjusz
 
Posty: 12
Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...
    Wideorejestratory i agresja na drodze
    Wideorejestratory stały się popularne nie bez przyczyny. Bo chociaż zwykle służą rejestrowaniu zdarzeń drogowych, to mogą okazać się przydatne także w innych, kłopotliwych sytuacjach. Słyszeliście o takim zjawisku jak "road ...