VOLVO C30

11 Kwi 2009, 21:58

Siostra chce stylowego kompakta. Wybór padł na C30. Słusznie? Auto juz jakis czas na rynku, wiec moze miał ktos stycznosc? Co o nim sadzicie? Usterki te same co Focus/S40?
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

12 Kwi 2009, 13:39

Samochodzik ładny stylistycznie z tego co pamiętam to nie wzbudził szczególnych zachwytów jeśli chodzi o układ kierowniczy i ekonomiczność.VOLVO C70 jest na bazie Focusa,C30 też chyba trąci Fordem (ale nie jestem pewien)co oczywiście uznać należy za plus(świetnie się prowadzi),nie pamiętam już zestawienia tego samochodu z konkurencją ale nie wypadł rewelacyjnie,jedynie stylistyka zachwyca.Ja osobiście gdybym miał kupowac Szweda to spojrzałbym na Saaba,teraz gdy wracałem z W-wia autostradą jedynym samochodem jaki przykuł moją uwagę byl Saab 9-3(płyta Opla Vectry)ten przód i ogólnie cały samochód wygląda tak zwarcie i solidnie ,że nawet VOLVO siada a jak wiadomo Saab to egzotyka i bardzo przyzwoita firma.VOLVO też ale zaczyna być pełno samochodów spod tego znaczka,naturalnie C30 to też rzadkość.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wskazania sondy lambda za katalizatorem
    Przy sprawnym katalizatorze sonda za nim na postoju pokazuje mi niskie wartości ok. 0.1V podczas jazdy są to wysokie odczyty ok 0.8V (oba wykresy w miare płaskie)czy tak powinno być? Jeśli tak to niech ktoś wyjaśni dlaczego ...
    BMW Z9 Convertible 2000
    Projekt BMW Z9 Convertible skupia się przede wszystkim wokół wnętrza, które ma ułatwiać podróżowanie i pozwolić kierowcy skoncentrować się na wykonywaniu podstawowych zadań poprzez wykorzystanie technologii ...