Volvo S40 1.9TD - Nie ciągnie do końca paliwa z baku

Volvo S40 1.9TD - Nie ciągnie do końca paliwa z baku

10 Paź 2014, 19:36

Witam. Mam problem ze swoim volvo. Na początku myślałem, że dużo pali, ale jednak okazało się że nie bierze całego paliwa z baku. Wyjąłem pływak, wszystko wyczyściłem i z ciekawości zobaczyłem ile mam paliwa. Zmierzyłem głębokość całego baku a następnie poziom paliwa. Głębokość baku to 13cm, a paliwa miałem 4cm. Wskazówka poziomu paliwa podniosła się nieco ponad czerwone pole. Gdy samochód pracuje na wolnych obrotach czasami obroty mu się zwiększają, myślę, że łapie lewe powietrze. Czyżby pompka paliwowa nie daje rady zassać paliwa i to przez nią leci te "lewe powietrze"?
KarolS40
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 03 2014
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo s40
Silnik: 1.9TD
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...
    Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free
    ADAM to najbardziej zindywidualizowany i "kontaktowy" samochód miejski Opla w segmencie A. System informacyjno-rozrywkowy IntelliLink jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami pracującymi w systemie operacyjnym Android ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009