Volvo s40 jakieś zwarcie

volvo s40 jakieś zwarcie

25 Kwi 2011, 22:00

Witam mam taki problem ostatnio miałem dzwona moim volvo no ale cóż zrobiło się zostało wyklepane i zawiezione do lakiernika i tam się zaczął problem przed malowaniem wszystko chodziło ok a po malowaniu raczej jakieś spięcie się zrobiło bo mi cały czas bezpiecznika od radia , immobilizera i w ogóle całej elektryki wewnątrz pojazdu , doradźcie mi gdzie szukać tego zwarcia czy może od razu zawieść do elektronika ??? no i ile coś takiego by u elektronika kosztowało.Pozdrawiam
Lester
Nowicjusz

Miejscowość: ze wsi

Re: Volvo s40 jakieś zwarcie

26 Kwi 2011, 15:29

A co było rozbierane do naprawy, Może światła przednie?, bo silniczki regulacji wysokości mogą robić zwarcie.ale najlepiej sprawdzić po kolei co było rozbierane, i czy jest prawidłowo złożone. W Volvo główna wiązka świateł, wentylatorów idzie po przedniej belce na samym dole. Montując osłonę można czasami niechcący wkręcić śrubę we wiązkę. Może również być nie skręcona gdzieś masa.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: volvo s40 jakieś zwarcie

26 Kwi 2011, 20:53

rozbierane byly oba blotniki prawy i lewy zderzak przodni i maska
Lester
Nowicjusz

Miejscowość: ze wsi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...
    Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym? Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym?
    Wszystkie foteliki mają chronić nasze pociechy, jednak żeby tak się stało trzeba zadbać w pierwszej kolejności o prawidłowe zamontowanie fotelika w samochodzie. Jak to zrobić prawidłowo dowiemy się z porady: Jak zamontować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI