Volvo s40 vs Audi A4

Volvo s40 vs Audi A4

01 Sty 2012, 17:51

Image
Volvo s40
Silnik: 1800 cm3
Rodzaj paliwa: Benzyna + LPG

Image
Audi A4
Silnik: 1800 cm3
Rodzaj paliwa: Benzyna + LPG

Muszę wybierać coś po między tym, licząc do 10 - 11 tyś zł, szukam czegoś wygodnego, z dobrym wyposażeniem, możecie dawać jakieś inne propozycje :) Nie jeździłem ani 1 ani 2 samochodem, pod względami wizualnymi sa ok, silnika też :) Oczywiście turbo odpada, nie mam pojęcia jak sprawuje się te volvo, mam volvo xc90 z silniczkiem 4.4 i przyznam ze jest wygodne, ciche i zwinne :) mówią, że s40-ki są słabsze od tych nowszych volvo, czy to prawda ? Doradzajcie bo się pogubiłem xD
skoczek004
Nowicjusz

Miejscowość: Ostrołęka

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...
    ALT - Amatorska Liga Torowa 2009 / relacja ALT - Amatorska Liga Torowa 2009 / relacja
    To były już ostatnie w tym roku zmagania ALT na Torze Poznań. Druga, a zarazem ostatnia w tym roku impreza z cyklu ALT odbyła się w niedzielę 4 października o godzinie 12:00. Po odprawie oraz badaniu technicznym zawodnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      Jaguar