VOLVO S80 2.4 SE nie działające głośniki po prawej stronie..

VOLVO S80 2.4 SE nie działające głośniki po prawej stronie..

03 Mar 2011, 01:35

Mam problem tego typu że nie działają mi głośniki z prawej strony auta oraz subwoofer umieszczony z przodu na podszybiu.Lewa strona normalnie gra ale żadnych reakcji z prawej strony.,posiadam fabryczne radio model HU-601.
Sprawdzałem bezpieczniki dwa razy i wszystko jest ok,ale może jakiś przekaznik za to odpowiada nie mam pojęcia który jeśli taki w ogóle istnieje.
Może ktoś wie o co tu biega,sprawdzałem bezpieczniki które są umieszczone między drzwiami a deską rozdzielczą.

Z góry dziękuję za pomoc
I jeśli ktoś wie to proszę pomóżcie.
Jarecki
jareckileeds7
Nowicjusz

Miejscowość: LEEDS

Re: VOLVO S80 2.4 SE nie działające głośniki po prawej stron

03 Mar 2011, 12:18

A w Radiu masz wszystko ustawione jak trzeba? Moze ktoś kręcił balansem i teraz gra tylko jedna strona.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: VOLVO S80 2.4 SE nie działające głośniki po prawej stron

03 Mar 2011, 14:11

Jest pokrętło do regulacji balansu ale nie działa,podział jest taki że jeśli przekręcę w prawo działa przedni głośnik a jeśli w lewo to tylni głośnik ale tylko w obecnej chwili po lewej stronie prawa w ogóle nie reaguje ani subwoofer na podszybiu.
Nie wiem co jest grane?
Po prostu tak o z dnia na dzień wysiadło.
Jarecki
jareckileeds7
Nowicjusz

Miejscowość: LEEDS
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid EV Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid EV
    Nowy Outlander PHEV nie jest tylko odmianą obecnego na rynku wariantu z silnikiem spalinowym, ani modelem demonstrującym potencjał technologii hybrydowej typu plug-in, ale kolejnym wcieleniem Nowego Outlandera – obok ...
    [SUV-E] Q7 I 3,6 / Range Rover III 4,4 / RX 400h mk2 / Cayenne I 3,2 [SUV-E] Q7 I 3,6 / Range Rover III 4,4 / RX 400h mk2 / Cayenne I 3,2
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu E - silnik benzynowy o mocy ok. 250KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi Q7 I 3,6 FSI - 280KM - Land Rover ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 25
      Wyprawa do Moab 2012, 72
      Przyczepa kempingowa Hobby Landhouse, bok
      Ferrari, tył