Volvo V90 Cross Country w zimie

17 Lut 2017, 13:03

Volvo V90 Cross Country powstał, by stawić czoło trudnym warunkom drogowym i pokonywać oblodzone i zaśnieżone szosy. Do tego miał być duży i komfortowy. Trzeba przyznać, że udał im się ten zabieg!

Sami Szwedzi przyznają, że nie mogli skonstruować innego samochodu, skoro ponad 70% powierzchni ich kraju zajmują góry i jeziora. Nic dziwnego, że bryła tego uterenowionego kombi tak ładnie komponuje się z zimowymi plenerami. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć wykonanych w szwedzkich i polskich górach.

Volvo V90 Cross Country w zimie

Volvo V90 Cross Country w zimie

Volvo V90 Cross Country w zimie

Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie


źródło: Volvo Car Poland
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3781
Zdjęcia: 13077
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

06 Mar 2017, 11:57

myślę, ze rzeczywiste volvo za skonstruowanie tego auta należą sie gratulacje
salamandra34
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 12 04 1989
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: volvo s90
Typ: Sedan/Limuzyna

06 Mar 2017, 13:24

Widziałem w weekend S90 i muszę przyznać że naprawdę fajne auto i gabaryty ma konkretne więc V90 to chyba aktualnie największe kombi w swojej klasie :)

Należy do segmentu E, ale chyba nie dużo mu brakuje do segmentu F. Bo na parkingu bliżej mu było do BMW 7 niż 5 tak jak do Audi A8 niż do A6.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

18 Mar 2017, 20:33

Jak dla mnie V90CC jak i cała nowa seria 90tek to petarda. Ceny jak na razie zabójcze.
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...
    Wady i zalety opon całorocznych / wielosezonowych
    Widzę, że trend kupowania opon tego typu utrzymuje się i z roku na rok coraz więcej kierowców decyduje się na takie opony. Postanowiłem dodać taki temat w którym każdy może napisać własne zdanie odnośnie wyboru ...