Volvo XC90/Chrysler Pacifica/Grand Cherokee do ok 30tyś

Volvo XC90/Chrysler Pacifica/Grand Cherokee do ok 30tyś

24 Sie 2016, 08:19

Witam ponownie,

Do tej pory nie udało się zmienić auta - jakoś nie byłem mocno przekonany i nie cisnęło mnie do zmiany.

Obecnie jednak trochę zmieniła się sytuacja i tak doszedłem do wyboru między tymi trzema autkami - najbardziej chyba skłaniam się ku zagazowanej wersji jednego z tych 3 aut przy budżecie do 30tyś.

Pierwszym wyborem jest raczej Volvo i tu moje pytanie czy macie jakieś za i przeciw do niego? Wersja BiTurbo jest ciekawa (270 koni) i wersję 7os można znaleźć co pewnie czasem się przyda w moim przypadku - Cherokee są wyłącznie 5os/Pacifica głównie 5-6.

Czekam na opinie i podpowiedzi.
biela
Początkujący

Prawo jazdy od: 0- 9-2002
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: AUDI A4 B6 AVANT
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003

Re: Volvo XC90/Chrysler Pacifica/Grand Cherokee do ok 30tyś

08 Wrz 2016, 07:32

Ktoś coś o Volvo XC90? Warto się pchać w roczniki 2003/04? Jak z gazem w tym 2.9 turbo? Przyjmę wszystkie informacje.
biela
Początkujący

Prawo jazdy od: 0- 9-2002
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: AUDI A4 B6 AVANT
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV
    Mitsubishi i-MiEV, pierwszy seryjny pojazd elektryczny w ofercie dużego producenta, zaczyna królować na szczytach władzy po tym jak administracja prezydencka Federacji Rosyjskiej zdecydowała się na zakup 70 sztuk tego ...
    Opel Calibra GTC Concept Opel Calibra GTC Concept
    Silnik 2.8, 325 KM. Bardzo podobna jest do Isignii, a ta jak wiadomo była i jest świetna. A wy co myślicie na temat nowej calibry? Jeszcze dodam, że ma kosztować około 200 tysięcy gdzieś to na angielskiej stronie przeczytałem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Mazda rim
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport