Volvo XC90 czy Toyota Land Cruiser

19 Sty 2009, 15:13

Patrol mnie doprowadza do nerwicy bo ciągle się psuje a poza tym znudził mi się w środku .Nie chce Audi bo Audi mam w pracy ( nie wiem jak długo bo silniczek już siada) i jak widzę tą deskę to....Czemu te 2?? Bo Volvo wygląda na bardzo komfortowe a Land Cruiser ma spore właściwości terenowe i nie jest już tak komfortowy .A czego ja potrzebuje to czegoś co dowiezie mnie do domu w górach , będzie jeździł komfortowo i wygodnie.Takich samochodów się nie topi a z przejazdów przez rzeki mogę zrezygnować.Nie chce nadal automatu , pomimo czasem mam już go dość.Czytałem co pisaliście o obydwóch modelach i nadal mam wątpliwości.

P.S ale cene na nowego LC to rzeczywiście teraz wywindowali.
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

19 Sty 2009, 16:19

Mówimy tutaj o Landku Prado, tak? Jesli tak to o tym nowym, 2003<?

Ja mam landka prado 90 rok 2002 jeszcze stara buda i to auto jest swietne do terentu, co do nowego landka, miałem okazje przejechac się takim, i jedyne co moge powiedziec to to, że nie jest to już auto terenowe a bardziej suv, bo własciwosci terenowe tego auta są poprostu żałosne:) co nie zmienia faktu, że jako normalne auto jest bardzo fajnym wyborem:)
Baqś
 

19 Sty 2009, 22:00

Mówimy o Land Cruiserze od roku 2003.
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

08 Lut 2009, 13:30

Kusi mnie ten samochód bo zawsze o nim marzyłem ale cena za niego jest zbyt wysoka oraz to spalanie jest ogromne za to rekompensuje innymi rzeczami.
http://www.autoswiat-polska.pl/auto.php?id=872
Co do Volvo to ciągle się waham ten mały bagażnik może coś doradzicie?
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Model AA – pierwszy samochód Toyoty powstał 85 lat temu
    Toyota AA, pierwszy model w historii największej japońskiej marki, jest starsza od samej firmy. Dokładnie o rok starsza. Kiichirō Toyoda uruchomił linię produkcyjną swojego pierwszego samochodu dokładnie w kwietniu 1936 roku. ...
    Toyota zmienia świat
    Toyota jest znana w świecie motoryzacji jako innowator, który ma odwagę wprowadzać na rynek naprawdę rewolucyjne rozwiązania. Najbardziej znanym, spektakularnym przykładem jest Toyota Prius, która przestawiła ...