VW 1.4 tdi-problem ze świecącym airbag-iem i drzwiami

VW 1.4 tdi-problem ze świecącym airbag-iem i drzwiami

29 Lis 2010, 10:18

Witam,
wczoraj znajomy zmieniał mi akumulator. OD momentu zmiany powstaly 2 usterki ktorych nie wiem jak usunac:
1/ świeci się caly czas podczas pracy silnika dioda od poduszek powietrznych, swieci i nie gasnie. Gdzies w instukcjach wyczytałam, że akumulator powinno się podpinac w polozeniu kluczyka na 'zapłon'-czy to prawda?
2/ nie działają klameczki przy obu przednich dzwiach, efekt jest taki że jak sie wejdzie to trzeba wychodzic tylnimi drzwiami :)
caly cntralny zamek wydaje sie działac prawidlowo, wszystkie drzwi sie otwieraja i zamykaja, ale problem jest wlasnie z tymi dwoma przednimi. Czy to moze miec zwiazek z tym akumulatorem?
woressa
Nowicjusz

Miejscowość: Radom

Re: VW 1.4 tdi-problem ze świecącym airbag-iem i drzwiami

29 Lis 2010, 13:54

Hej,
poduchy skasujesz tylko komputerem z VAGiem :]
a jak juz bedziesz miał podpietego VAG'a to komp ci powie co nie halo z centralnym
moze to tylko błąd kompa a moze awaria któregoś z zamków :] ale to juz VAG prawde Ci powie

Pozdrawiam
Kolor ??
Obojętnie jaki ... byle byl czarny
LukasTDI
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Moherowo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...
    Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa? Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa?
    Patrząc na samochód w pierwszym momencie zachwycamy się jego linią, doceniamy parametry silnika, cieszą nas wygodne fotele i niesamowity dźwięk wydobywający się z zestawu audio. Wszystkie te elementy wpływają na komfort ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E34 seria 5, prezentacja, dziewczyny
      Peugeot 508 RXH, bok
      Ford A Roadster Deluxe, 1931 rok
      Ferrari F12 Berlinetta