VW BORA OPINIE

VW BORA OPINIE

14 Sty 2009, 22:15

Witam serdecznie chciałbym zakupić vw Bore w wersji najlepiej highline rok miedzy 2000 a 2005 kombi napęd na 4 z silnikiem 1.9 diesel o mocy od 130 km do 150 km i tu mam dylemat czy benzyna czy diesel. te samochody bardzo mi się podobają stąd też moja decyzja lecz chciał bym prosić o jakieś wskazówki być może od samych użytkowników tego samochodu nie koniecznie takiej wersji , jakieś podpowiedzi, porady, ewentualne wady czy zalety, jak sprawują się w użytku jak wygląda eksploatacja ewentualnie cennik części no ogólnie prosił bym o opinie dziękuje i pozdrawiam serdecznie.
kenio
Nowicjusz

Re: VW BORA OPINIE

15 Sty 2009, 16:19

Bora to w zasadzie to samo co golf IV, czesc te same, nawet takie pierdoły jak dywaniki są identyczne. Jesli chodzi o silnik to postawilbym na sprawdzony 1.9 TDI, najwieksza jego zaleta to oszczednosc, no i bezawaryjnosc.
bykuu
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: z nienacka

15 Sty 2009, 21:02

oooo no i już wiem coś na temat silniczków 1,9 diesel bardzo fajnie dziękuje za opinie na ten temat i serdecznie pozdrawiam , ale czy każdy silnik tego typu i pojemności wypuszczony fabrycznie o mocy 130 km i 150km jest tak samo bezawaryjny jak słabszej mocy, jak się je prowadzi i jak się sprawuje na drodze czy jeśli ma 150 czy 130 km to rzeczywiście tą moc czuć , WIELKIE POZDRO
kenio
Nowicjusz

15 Sty 2009, 21:04

Takie auto będzie Ci trudniej znalezc niz Golfa, więc radze szukac golfa, bo poza przednimi lampami niczym się te auta nie róznią.
Baqś

15 Sty 2009, 21:12

interesowałem się trochę leonami więc to też koncern VW i wiem że silnik 1,9 Tdi 110 KM jest na zwykłej pompie rotacyjnej a te już powyżej 110 KM są na pompowtryskiwaczach których naprawa z tego co wiem jest kosztowna
skalops
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin

16 Sty 2009, 17:08

no faktycznie bora a golf IV różnią się tylko przodem i lampami ale nie ukrywam ze będę wytrwały i poszukam takiego modelu nie ukrywam że czuje do BORY większą jak to nazwać sympatię a i tu kolega jeden mnie troszkę zmartwił tymi pompowstryskiwaczami i pompie rotacyjnej a mianowicie tą naprawą co nie ukrywam iż dziękuję za informacje jakiej każdy użytkownik udzieli i które z pewnością się mi przydadzą, tak wiec zapytam czy tak ogólnie to jak się szacuje zużycie takich pompowtrysków w silniku 150 km ile można zrobić kilometrów przeciętnie (np. 100 tyś. km i może się popsuć czy mniej ,czy wiecej) czy to różnie, czy to zależy w jaki sposób jest diesel używany, jak wygląda awaryjność tej oto części i ewentualny w przybliżeniu koszt jej naprawy???????
kenio
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M3 i BMW M4 Coupe z nowym, mocnym silnikiem BMW M3 i BMW M4 Coupe z nowym, mocnym silnikiem
    Debiut nowego BMW M3 Limuzyna oraz nowego BMW M4 Coupe zwiastuje wejście na rynek nowej generacji samochodów sportowych o wysokich osiągach, stworzonych przez BMW M GmgH, a także oznacza zaszczepienie filozofii BMW ...
    BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu
    Pierwsza w Polsce prezentacja w pełni elektrycznego samochodu BYD e6 odbyła się w dniach 9 – 10 lipca w czasie konferencji "2012 International Symposium on Electric Vehicles – Triple Helix Activity Research; Energy-Technology; ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI