VW Caddy

VW Caddy

04 Lut 2009, 16:40

Czesc! Chce kupic Volkswagena Caddy. Czy moze ktos napisac dla czego warto go kupic a czemu nie? Jakie sa jego wady i zalety. Potrzebny mi jest do pracy i na wyjazdy rodzinne. Z gory bardzo dziekuje za pomoc
krzystychy
Nowicjusz

Miejscowość: tychy

Re: VW Caddy

04 Lut 2009, 23:09

Caddy czyli VW wiec silnik bardzo dobre zwłaszcza diesla, przy mniejszej mocy bardzo mało zużycie paliwa. Zawieszenie bardzo dobre lecz słyszałem o kilku wadach przedniego. Jako dostawczy to na prawdę fajne autko, siedzi się w nim bardzo wygodnie więc dłuższe trasy nie będą stanowiły problemu. Niektórzy narzekają na detale takie jak materiały wykończeniowe, klamki i zamki, lecz moim zdanie to bardzo drobne szczegóły. Ogólni bardzo popieram wybór tego samochodu.
Dołączam link właśnie z VW Caddy, który mi osobiście przypadł do gustu, lecz nie weim ile Ty chcesz przeznaczyć na niego pieniędzy.

[link wygasł]
pawelec
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika
    Niezależnie od oferowanych w sprzedaży modeli, Audi pracuje nad wieloma nowatorskimi samochodami koncepcyjnymi. Każda koncepcja pociąga za sobą odpowiednio dopasowane rozwiązanie napędu quattro. W modelach kompaktowych A3, ...
    Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie
    Silnik nowego Audi S3 Nowo zbudowana jednostka napędowa 2.0 TFSI o mocy 221 kW (300 KM) i momencie obrotowym 380 Nm Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy , zużycie benzyny: 6,9 litra na 100 km (z przekładnią S tronic)Sportowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda