Vw golf 2 1.8 lpg zabrany dowód rejestracyjny za nie wbity gaz

vw golf 2 1.8 lpg zabrany dowód rejestracyjny za nie wbity gaz

10 Sie 2018, 18:55

Cześć mam taki problem zakupiłem samochód z gazem lecz właściciel nie poinformował mnie ze gaz nie dość że nie jest wbity w dowód to jeszcze został wykreślony z karty pojazdu . Przy kontroli policyjnej został mi on zabrany . dowiedziałem się na jednym z forów że jeden pan tez miał podobny problem tyle ze on zakupił auto z nie wbitym gazem założonym 5 lat wcześniej i pojechał na stacje kontroli pojazdów i diagnosta coś tam pomodził dał mu odpowiedni papier a on sie z tym papierem razem z fakturą za montaż i chomologacją butli udał do WK i normalnie został mu gaz wbity .dodam jeszcze ze ten pan wspomniał ze diagnosta wystawił jakieś ustalenie/potwierdzenie ze samochód przez te 5 lat stał . I teraz to kluczowe pytanie czy da sie tak zrobić u mnie ??
szymon32000
Obserwowany

Re: vw golf 2 1.8 lpg zabrany dowód rejestracyjny za nie wbity gaz

10 Sie 2018, 20:33

szymon32000 napisał(a): I teraz to kluczowe pytanie czy da sie tak zrobić u mnie ??
A czy masz wszystkie potrzebne dokumenty z montazu instalacji LPG w tym samochodzie tzn :
1/Faktura montazu
2/Swiadectwo hom.motazu instalacji LPG
3/Poswiadczenie na zbiornik LPG podpisane przez insp.TDT.... :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

13 Sie 2018, 21:14

szymon32000 napisał(a):Cześć mam taki problem zakupiłem samochód z gazem lecz właściciel nie poinformował mnie ze gaz nie dość że nie jest wbity w dowód to jeszcze został wykreślony z karty pojazdu

Nie rozumiem, gaz nie wbity w dowód rejestracyjny a wykreślony z karty pojazdu jakim cudem?
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 3
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2002

14 Sie 2018, 20:55

djkranc napisał(a):Nie rozumiem, gaz nie wbity w dowód rejestracyjny a wykreślony z karty pojazdu jakim cudem?
Ja myślę że kiedyś był legalnie później niby został zdemontowany dlatego został wykreślony a później znowu ktoś założył.
Jeżeli masz dokumenty o których wspomniał Migi60 to sprawa do ogarnięcia a jeżeli nie to trzeba będzie zdemontować gaz i zrobić badanie techniczne
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

15 Sie 2018, 11:11

Kao napisał(a):kiedyś był legalnie później niby został zdemontowany dlatego został wykreślony

Cwaniaczki tak robią, żeby nie płacić za OBT, a później jest tak jak niedawno - wybuchło auto jak tankował gaz a butli nie było, pamiętacie??
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2007

21 Sie 2018, 17:20

silvo44 napisał(a):Cwaniaczki tak robią, żeby nie płacić za OBT, a później jest tak jak niedawno - wybuchło auto jak tankował gaz a butli nie było, pamiętacie??

Takim ludziom powinni zabierać uprawnienia do prowadzenia pojazdów i najlepiej odizolować ich od społeczeństwa bo przez swoja nierozwagę zagrażają normalnym obywatela.
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 3
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ryzykowne przekraczanie granic Ryzykowne przekraczanie granic
    Kodeks drogowy mówi jednoznacznie o obowiązku jazdy wyznaczonym torem. Kierowcy jednak notorycznie łamią ten przepis i niebezpiecznie ścinają zakręty, wjeżdżając tym samym na sąsiedni pas ruchu. Zapominają, że im ostrzejszy ...
    Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania? Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania?
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...

•