VW Golf 2

VW Golf 2

26 Lis 2017, 22:54

Siema, niedługo chce kupić sobie autko, którym miałby być golf 2. Tylko teraz nie wiem czy kupić już fajnie zrobionego, czy kupić jeżdżącego do odrestaurowania w sensie nowy lakier, zderzaki, progi, światła, rudą wyeliminować jak będzie potrzeba, wnętrze całe, koła itp. Chciałbym mieć silnik 1.8T w nim czy gti (nie jestem w tym do końca obeznany) albo 2.3 5V (ale z tego co widziałem w necie to są one słabo dostępne). Albo wy pomóżcie mi dobrać jakiś naprawdę dobry silnik, w którym oczywiście można podnieść moc i to o dużo. Z góry dzięki wszystkim zainteresowanym tym tematem oraz za pomoc.
Szybki329
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 10 2015
Auto: Bmw 316i Compact
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...
    BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006 BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006
    Design modelu BMW Concept Coupé Mille Miglia z 2006 roku to współczesna interpretacja stylu prezentowanego przez legendarne BMW 328 Mille Miglia Touring Coupé z 1940 roku, łącząca tradycję z nowoczesnością. ...

•