VW Golf 4 jakie radio?

16 Sie 2019, 22:08

Witam, chciałbym zakupić nowe radio do samochodu, lecz nie mam pojęcia jakie by pasowało, zależy mi na nawigacji, module bluetooth i możliwości podłączenia kamery cofania. Zakupił bym jeszcze jakiś subwoofer ze wzmacniaczem (myślę, że 350w starczy), ale tutaj też nie wiem co byłoby dobre. Jestem nowy w te klocki także prosiłbym o pomoc, z góry dziękuję.
Radio, myślę, że max 600zł?
Subwoofer i wzmacniacz 200?
To mam na oku:
[link do Allegro wygasł]
[link do Allegro wygasł]
SqAr
Obserwowany

16 Sie 2019, 23:02

Tuba do Twojego auta ok bo w HB i takie cos ładnie zagra, co do radia to szukaj sobie z androidem, za cos ciekawego trzeba ladna kasę zapłacić, z chinczyka to tu nawet cos ciekawego [link do Allegro wygasł]
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 90
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skąd się biorą zniżki na OC?
    Skąd się biorą zniżki na OC? Zakres OC jest dokładnie taki sam w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Nieco inne mogą być natomiast zniżki na OC przyznawane przez konkretnych ubezpieczycieli. Ci rządzą się swoimi prawami ...
    Elektryfikacja według Toyoty
    Toyota pracuje nad zelektryfikowanymi samochodami od 25 lat. Pierwszym efektem tych prac była hybrydowa Toyota Prius, która trafiła do seryjnej produkcji 22 lata temu. Japończycy zajmowali się samochodami elektrycznymi, ...

•