Vw Golf IV zniknął olej

Vw Golf IV zniknął olej

16 Sty 2011, 20:44

Witam, dzisiaj rano byłem w szoku. Mianowicie 2 tys temu wymieniłem olej i wszystkie filtry przy stanie licznika 205 tys. Dzisiaj chciałem jechać na zakupy a tu nagle zapaliła się kontrolka oleju na żółto i zaczęło coś pikać. Jakieś napisy po niemiecku się pokazały. Więc zjechałem na bok i sprawdzam stan oleju a tam na bagnecie raptem jakiś 1mm.Więc spowrotem do domu dolałem jakieś 750ml oleju ale kontrolka dalej się świeci i pika. Sprawdzałem czy silnik nie jest mokry ani czy misa olejowa nie jest uszkodzona i nigdzie nie ma śladu oleju. Auto nie kopci w płynie chłodniczym nie ma śladu oleju. Gdzie on się mógł podziać i co może być tego przyczyną? Auto chodzi normalnie. Proszę o pomoc

edit: Auto to golf IV 1.9 tdi
z 2000 roku
Graff
Nowicjusz

Re: Vw Golf IV zniknął olej

16 Sty 2011, 21:05

jak długo masz ten samochód ???
gregor20
Nowicjusz

Miejscowość: Krasnystaw

Re: Vw Golf IV zniknął olej

16 Sty 2011, 21:10

niecałe dwa miesiące
Graff
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...
    BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu
    Pierwsza w Polsce prezentacja w pełni elektrycznego samochodu BYD e6 odbyła się w dniach 9 – 10 lipca w czasie konferencji "2012 International Symposium on Electric Vehicles – Triple Helix Activity Research; Energy-Technology; ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005