VW Golf VI

Czy podoba Ci się nowy VW Golf VI??

Tak
13
68%
Nie
5
26%
Nie mam zdania
1
5%
Razem głosów : 19

VW Golf VI

22 Gru 2008, 15:59

Jak sądzicie to na pewno nowy model tak jak mówi koncern czy tylko obszerna modernizacja??
Maniak
Automaniak91
Początkujący
Awatar użytkownika

Re: VW Golf VI

22 Gru 2008, 20:43

Według mnie to obszerny lifting, ale zmieniło się chyba na lepsze...
piotreq
piotreq
Zaawansowany

Miejscowość: Bydgoszcz

23 Gru 2008, 00:12

Jest ładny, zdecydowanie nawiązuje do Golfa poprzedniej generacji (GOLF V), jednak optycznie mogły zajść większe zmiany, no ale...jest popyt i zainteresowanie GOLF-em V, jest dobra sprzedaż, więc po co to zmieniać-wydaje mi się, że taka była myśl strategów koncernu VW, choć mogę się mylić. Reasumując...ładny, oszczędny (szczególnie z silnikiem TDI) i za w miarę dobre pieniądze. Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

25 Gru 2008, 13:04

Piter napisał(a):Jest ładny, zdecydowanie nawiązuje do Golfa poprzedniej generacji (GOLF V), jednak optycznie mogły zajść większe zmiany, no ale...jest popyt i zainteresowanie GOLF-em V, jest dobra sprzedaż, więc po co to zmieniać-wydaje mi się, że taka była myśl strategów koncernu VW, choć mogę się mylić. Reasumując...ładny, oszczędny (szczególnie z silnikiem TDI) i za w miarę dobre pieniądze. Pozdrawiam

Podzielam zdanie kolegi,bo po co zmieniać coś co jest prawie doskonałe!
Golf nigdy nie zaskakiwał i tak jest i tym razem.Golf VI trochę urósł jest o 4 cm szerszy od poprzednika.Stylistyką nawiązuje do kolejnego modelu z Wolfsburga mam tu na myśli nowego Sirocco.Dobre wykonanie,bezawaryjność,oszczędność to przymioty każdego golfa.Ten samochód stał się już ikoną koncernu z pod znaczka VW!
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

25 Gru 2008, 22:54

powinni go nazwać Golf V FL jak to wczesniej bywało z Passatem. Moim zdaniem następuje powoli koniec Golfa, a nadejdzie Era Scirocco.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige

03 Lut 2009, 10:58

Piter napisał(a):Jest ładny, zdecydowanie nawiązuje do Golfa poprzedniej generacji (GOLF V), jednak optycznie mogły zajść większe zmiany, no ale...jest popyt i zainteresowanie GOLF-em V, jest dobra sprzedaż, więc po co to zmieniać-wydaje mi się, że taka była myśl strategów koncernu VW, choć mogę się mylić. Reasumując...ładny, oszczędny (szczególnie z silnikiem TDI) i za w miarę dobre pieniądze. Pozdrawiam

tutaj nowa generacja golfa VI jest raczej lekko zmodyfikowanym nowym Scirocco a nie golfem V po lifcie, - nie zmienia to faktu, że i tak mi się podoba G VI :D choć Scirocco jest "ładniejsze" :P
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
adam-and1
Aktywny

Miejscowość: Katowice
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: szukam igły ;-)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser
    Irlandzkie siły zbrojne otrzymają solidne wsparcie. Ich szeregi wzmocni 280 japońskich krążowników lądowych, czyli terenowych Toyot Land Cruiser. Auta zostaną dostosowane do potrzeb wojskowych, a o ich wyborze do armii ...
    Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...

• Re: VW Golf VI

18 Paź 2009, 02:42

Ciekawe jak będzie wyglądał GOLF VII...czy będzie to Golf VI po FL czy coś nowego, niepowtarzalnego. Golf VI budzi sympatię, jednak wielu osobom kojarzy się z poprzednią generacją (GOLF V) - nie jest to negatywne skojarzenie.
    Requiem for a Dream.
    Piter
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
    Miejscowość: Kłodzko
    Prawo jazdy od: 15 03 2007
    Auto: Audi A6 C5
    Silnik: 1.9 TDI 131KM
    Paliwo: Diesel
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2001

20 Gru 2009, 08:52

Zdjęcie

VII generacja ma podobno w 2012 r wyglądać tak
    NowyFolder
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: ZNadWisły

13 Mar 2010, 12:28

Witam niedawno kupiłem Golfa VI i mam czytnik kart pamięci no i jak wsadzam karte od aparatu ze zdjęciami to mi jej nie czyta i pisze ERROR dlaczego tak jest może mi ktoś pomoc może tam musi być jakis specjalny format tych zdjęć albo coś??
    Jago
    Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa