VW Golf z Afryki

VW Golf z Afryki

06 Lut 2013, 00:20

Witam
Dowiedziałem się (po numerze vin) że mój golf był składany gdzieś w afryce. Co to może znaczyć?? Jest on jakiś inny (gorszy??) od innych?? Wiem że pytanie może głupie ale strasznie mnie męczy.
Golf IV 2000r. 2.0 GTi

pozdrawiam
Knoper93
Nowicjusz

Miejscowość: Dobroń
Prawo jazdy od: 14 02 2012
Auto: VW Golf 4
Silnik: 2.0 115KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: VW Golf z Afryki

23 Mar 2013, 16:34

Radziłbym kolega zmienić olej przede wszystkim. W tamtych krajach, na pewno mają jakieś na wysokie temperatury a u nas raczej na niskie, poza tym chłodnica na pewno jest większa. Może się jeszcze różnić takimi detalami jak materiał użyty do wykonania elementów gumowych np. uszczelki. W wyższych temperaturach guma się inaczej zachowuje dlatego samochody są przystosowane na każdy rynek według wymagań.
pilotozyrysa
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Żory
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      "Bestia" Barack sie wozi
      Dacia Lodgy
      Tor na stadionie podświetlony na czerwono