VW Lupo 1.0 MPI Pb silnik się dusi

VW Lupo 1.0 MPI Pb silnik się dusi

05 Lis 2010, 17:09

Witam Mam problem już od ponad roku z moim vw lupo. Silnik 1.0 MPI 2003r. benzyna.
Podczas jazdy często zdarza się najczęściej na 2 i 4 biegu, że podczas jazdy ze stałą prędkością (obroty 2000 do 3000 rpm) nagle silnik zaczyna się dusić, tak jabym puścił nogę z gazu i silnik zaczyna hamować a ja normalnie mam wciśnięty gaz. Jak się zaczyna dusić to jak mu dodam gazu to czasami pomoże a czasami nie, wogóle auto nie chce ciągnąć. Czasami jak stoje na biegu jałowym na światłach to zaczynają spadać obroty i czasami zdarzy się że silnik zgaśnie. Najgorsze jest to, że można 1 dzień jeździć i wszystko jest ok, a drugiego dnia jest to zbyt uciążliwe.

Może ktoś wie co to może być, komp czysty od błędów.

pozdr
iceman
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: VW Lupo 1.0 MPI Pb silnik się dusi

05 Lis 2010, 22:12

iceman napisał(a):Może ktoś wie co to może być,

W 100% pewny nie jestem ale podejrzewam ze to sonda-lambda.... :sad:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nasz wiek, doświadczenie i bezpieczeństwo na drodze Nasz wiek, doświadczenie i bezpieczeństwo na drodze
    Możliwość swobodnego poruszania jest fundamentem wolności i niezależności. Od najmłodszych lat szukamy rozwiązań, które zwiększają naszą mobilność. Na początku uczymy się poruszania i korzystania z dostępnych środków ...
    Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony
    Nissan zaprezentował 22 listopada model NV200 oraz koncepcyjny pojazd e‑NV200 jako taksówkę miejską nowej generacji, przygotowując grunt dla pojazdów zeroemisyjnych w Hiszpanii i zapowiadając dalszy dynamiczny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009