Vw passat 1.9tdi/130 km

vw passat 1.9tdi/130 km

06 Cze 2010, 12:21

witam.mam problem z odpaleniem mojego passata 1.9 tdi/130km kiedy silnik jest rozgrzany(kiedy jest zimny odpala bez problemu).temp.nie przekracza 90,ani tez nie spada ponizej(gdy auto jest rozgrzane),komputer nie pokazuje zadnych bledow,wiec nie mam pojecia co moze byc przyczyna tego problemu.czy ktos moglby mi pomoc i cos podpowiedziec?moje podejrzenia padaja na pompe paliwa,ale moge sie mylic,a nie chcialbym przeplacac.
wlodix9
Nowicjusz

Miejscowość: wielka brytania

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...
    Jak jeździć bezpiecznie samochodem w nocy? Jak jeździć bezpiecznie samochodem w nocy?
    Jazda samochodem w nocy jest wyzwaniem nawet dla doświadczonych kierowców. Oprócz ograniczonego pola widzenia, kierowca musi poradzić sobie ze zmęczeniem, sennością oraz oślepiającymi światłami innych samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50