VW PASSAT b5 FL 130KM 2001 1.9 tdi

VW PASSAT b5 FL 130KM 2001 1.9 tdi

15 Kwi 2014, 14:38

Witam!
Mam prośbę o drobną poradę, otóż chcę kupić VW Passata B5 FL z silnikiem 1,9 tdi. Poszukałem trochę w internecie i nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na dany temat dlatego też postanowiłem założyć konto na forum i poprosić o radę. Stąd moje pytanie, czy przy klasycznej wymianie rozrządu (wiadomo jak się kupuję auto najlepiej jest wymienić rozrząd) jeśli chodzi o części wystarczy wymienić taki cały zestaw (znalazłem na allegro) :

- pasek rozrządu
- napinacz paska rozrządu
- rolka prowadząca paska rozrządu
- śruby montażowe
- pompa wody
- uszczelka pompy wody

czy coś jeszcze do tego będzie potrzebne? Jaką firmę polecacie bo to też szukałem i żeby coś znaleźć to 2 dni by mi zajęło, gdyż odpowiedzi są mało konkretne, albo trzeba przebić się przez ileś postów w których ludzie się wykłócają, a mi nie o to chodzi. Więc konkretnie czy to starczy do wymiany rozrządu czy zaleca się coś jeszcze no i jakiej firmy najlepiej (chcę, aby części były dobre, ale niekoniecznie najdroższe - wiadomo cena nie zawsze idzie w parze z jakością)

pozdrawiam i z góry dzięki wszystkim za porady. Miejcie wzgląd, że jestem laikiem i piszcie w miarę zrozumiale.
demo902
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 10 1990
Auto: BMW e46
Silnik: 320i 170 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...
    Nowe Volvo V40 - pięć gwiazdek w Euro NCAP Nowe Volvo V40 - pięć gwiazdek w Euro NCAP
    Nowe Volvo V40 otrzymało najwyższy wynik pięciu gwiazdek w teście zderzeniowym Euro NCAP. Wynik ogólny jest najlepszym odnotowanym kiedykolwiek przez instytut – 98% ochrony dorosłych pasażerów i 100% ochrony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009