Vw passat b5 lf 1,9TDI 130km problem z silnikiek

vw passat b5 lf 1,9TDI 130km problem z silnikiek

09 Lip 2014, 09:45

Witam posiadam vw Passat B5 lf 1,9TDI 130km 4x4.Mam dosyć poważny problem z silnikiem,pojawia się ropa w oleju,podczas pracy silnika słychać stukanie ale dopiero przy 2tyś obrotów, silnik odpala normalnie na zimno ale gdy osiągnie 90 stopni już zaczyna ciężko odpalać. wymieniłem pompę waku,również jest nowy wałek ponieważ stary okazał się zatarty. Jak wleję miksolu do ropy to silnik przestaje stukać.prosił bym o pomoc bo mam już dość tego auta.
jakub95
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 2013
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: vw passat b5 lf
Silnik: 1,9 TDI 130km 4x4
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: vw passat b5 lf 1,9TDI 130km problem z silnikiek

13 Lip 2014, 11:35

Przyglądnąłbym się układowi zaworowemu.Tak z ciekawości zapytam skoro wałek się zatarł,jaki był lany olej?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akcesoria zimowe - przewiduj i bądź zawsze przygotowany Akcesoria zimowe - przewiduj i bądź zawsze przygotowany
    Zwykły wyjazd do niedalekich miejscowości może w wyniku zmiany warunków atmosferycznych zmienić się w wielogodzinną szkołę przetrwania. Szczególnie zimą, gdy dopadnie nas śnieżyca lub utkniemy zablokowani na ...
    AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części
    SKODA razem ze School of Form zorganizowała wyjątkowe wydarzenie AMAZING PARTS, podczas którego Nowa Skoda Octavia zostanie rozebrana na części, a z nich młodzi projektanci/studenci School of Form, pod okiem znakomitego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył