VW Passat - wyświetlacz nie pokazuje ile pali

09 Mar 2012, 18:19

Kupiłem Passata i już nie posiadał orginalnego radia tylko radio marki Pionier. wszystko jest OK. tyko że nie działa wyświetlacz na desce rozdzielczej samochodu czyli nie pokazuje ile pali, temperatury itd. śłyszałem że trzeba kupic jakiś kabel co przez niego trzeba podpiąć radio. Jak ktoś może pomóc to by było FAJNIE. DZIĘKI
bogdanp
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 04 1997
Auto: VW, Passat

30 Kwi 2012, 17:30

witam czy posiada pełen fis czy 1/2 fisu i zcy na manetce od wycieraczek jest lub są dwa przyciski bo jak niema to niema fisu i nie będzie wyświetlać tak jak w moim pssacie
MESI49
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 05 03 2007
Auto: wv passat b5 19tdi 90km

02 Lis 2018, 19:50

Witam posiadam Passata B5 FL przestał działać wyświetlacz na desce rozdzielczej od komputera czyli nie pokazuje spalania ,temperatuy itd.marze ktoś mi pomorze ,z .góry dziękuje
wiech4321
Obserwowany
 
Posty: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Latem należy dbać o akumulator tak samo, jak zimą
    Akumulator najczęściej odmawia posłuszeństwa zimą. Okazuje się, że nie z powodu niskich temperatur, lecz głównie z powodu zaniedbań w okresie letnim. Nieprzygotowany do zimy akumulator przestaje działać już przy pierwszych ...